Yoga

Alchýmia - premena k harmónii tela a duše, lepšie spojenie so sebou a všetkým, čo je.

Skupinová yoga: 1. Verejné otvorené večerné kurzy či víkendové workshopy (pozri Linky) v centrách jogy a osobnostného rozvoja, témy: Joga zdravy chrbat, Yin Joga Meridiany, HaTha yoga, Power yoga, Tantra yoga, Yoga Basic, Joga terapia, Partner yoga, Gravid joga, Senior joga.

2. uzavreté cvičenia pre firmy / organizácie, teambuilding. Môžu byť pravidelné alebo jednorazové. Zámer, počet účastníkov v skupine, čas trvania lekcie, miesto a čas konania, i cena takejto Jogy na kľúč - sa určí vzájomnou dohodou.

Individuálna joga - Súkromné lekcie určené pre jednotlivcov (prípadne i dvojicu), keďže každý sme obdarený jedinečným telom a každodenne prežívame iné vnútorné stavy (fyzicky, psychicky) či podmienky pre náš život (časový, miestny rámec). Základný čas hodiny je 45 min, klienti si objednávajú aj 60 príp. 90 min.), Termín, miesto a zámer cvičenia sa určí vzájomnou dohodou.

Joga so zvukovou relaxáciou (Yoga + Sound Journey)


Záverom jogovej hodiny je možné hĺbkovo zrelaxovať za pomoci zvuku - jemnej akustickej hudby naživo, po dohode. Časová dĺžka alebo aj výber použitých nástrojov  je buď dohodou, alebo čisto na zvážení terapeuta (niekedy dvojice - hudobného dua). Viac v záložke Terapia zvukom a hudbou v stati Cesta zvukom - Zvukový kúpeľ.