Ďalšie služby

..harmonizácia energií, rrevitalizácia telesných a duševných síl, čistenie, sprevádzanie pri sebapoznaní a premene, umelecký zážitok. Nech sa páči, VYBERTE SI:

Sú ľudia: => ČO idú celostnou cestou, vlastnou zodpovednosťou /čiže starostlivosť o svoje zdravie: cez harmonické stravovanie, dostatočný relax, vhodné pravidelné terapie, primeranú sexuálnu aktivitu, energetizujúce cvičenia, atď.../ => ČO vyhľadávajú alternatívnu pomoc, stále však ešte necítia zodpovednosť za svoje zdravie.  => ČO o tom síce počuli a pripúšťajú, že je to možné, ale ak nastane zdravotný problém, automaticky sa obrátia na klasické cesty - lebo v nich vidia oporu v zmysle "tak sa to predsa robí". ("Síce to možno nie vždy naozaj funguje, ale je to akási istota v tom neznáme".)  => A sú samozrejme nakoniec i takí,  ČO nie sú otvorení vôbec !   ..KDE STE VY ?

Poradenstvo - výživa

Voľte vedome.. (lebo:) Ste (aj) tým, čo jete / prijímate.

Poradenské služby (aj prípadne samotné sprevádzanie procesmi) - zdravý životný štýl a zdravá výživa: Stravovanie - makrobiotické, podľa krvných skupín, Vegetariánske, Vegánske, Vitariánske stravovanie, Očisty na tele (pečeň-žlčníková, celý tráviaci trakt / hrubé črevo - šankaprakšalána, obličky / mechúr), Očisty na duši, Vedomý pôst..

..Každý človek je individualita, má inú konštitúciu (základ, s ktorým sme sa narodili) a inú kondíciu (momentálny stav nášho tela a mysle). Toto všetko sa pri stravovaní zohľadňuje.

Workshopy - rozvojové stretnutia - osobostný rast

Pre spoločnosti aj jednotlivcov

Aktuálna ponuka - tu

Konzultačné, poradenské a tréningové služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojov, koučink, terapia

Organizovanie kurzov, seminárov, školení, workshopov, zážitkových stretnutí.

Tréningy mozgu - v spolupráci s World of Brain: https://www.wob.sk/

Cvičenia, Meditácie

Vaša kondícia: pohyb tela a bdelosť mysle.

Cvičenia vyživujú telo fyzické, ale aj telo emočné, mentálne a spirituálne.

  • Joga (yin joga a ďalších 9 štýlov), 5 Tibeťanov, Makko-ho / Do-In, Čikung, Škola chrbta

  • Dychové praxe - vedomé dýchanie
  • Meditácie (v sede, chôdzi, pohybe) - Vipassana, Zen. Tiež riadené - satirovské, čakrové

Cesta ku zdraviu sa deje na 3 základných úrovniach: 1. Body (telo), 2. Energy 3. Information. Cieľom je cítiť sa vo svojom tele dobre - to vyžaduje starať sa oň tak, aby dlho a kvalitne slúžilo na pozemskej ceste za rozširovaním, prehlbovaním, zvyšovaním vedomia. Konečným cieľom je Oslobodenie. ..A že aké, od čoho / koho ? :-))

Hudobné vystúpenie

Zažite koncert..

Hudbe sa venujem temer nepretržite a to od útleho detstva. Hrávam koncerty s použitím nástrojov husle, tibetské misky, perkusie, tiež spievam. Sú mi blízke žánre: blues, ethno/world, pop, alternative, minimal, experimental, meditative, classic. V ponuke mám v súčasnosti viac projektov - vystupujem sólo, alebo častejšie v spolupráci, ako duo / trio. Miestom výkonu bývajú spravidla pre verejné akcie kaviarne, čajovne a vinárne, hudobné kluby a festivaly v interiéri aj exteriéri, umelecké centrá a kultúrne či vzdelávacie stánky, pre súkromné - je to vždy dohodou s objednávateľom. Samozrejmosťou je komplet vlastné profesionálne ozvučenie, organizácia a manažment. Vycestovanie je po dohode možné. Ako interpret mám viacero štúdiových skúsenosti s nahrávaním.