Referencie
Sme si navzájom zrkadlo..  A ako ma vidíte ? :- )                                              PS: Doprajte si vlastnú skúsenosť..

Jozef: masér, učiteľ

"Andrea je jedinečná terapeutka s osobným prístupom. Ponúka široký výber terapií, z ktorých si určite každý vyberie podľa svojích potrieb. V ponuke má kontaktné, i energetické. Každá z nich bola pre mňa jedinečný zážitok. Pri každom jej dotyku je cítiť, že má k danej práci kladný vzťah a potrebný cit. Jej individuálny prístup zaručuje, že vám pomôže presne podľa vašich potrieb. Ak teda potrebujete uvoľnenie a harmonizáciu, práve Andreu vrelo odporúčam..“


Michaela: matka

Shiatsu: "Ďakujem za Tvoj čas, non judgmental prístup a Tvoju anjelskú prácu.. Dlho som nestretla terapiu s dušou, ako si ty a hlbokým porozumením...."

P. Kubik: maliarka

Shiatsu: "Po absolvovaní terapie Andrejkou sa niečo vo mne uvoľnilo a hoci sme sa v tom období sťahovali a nebol čas na tvorbu, zrazu som   m u s e l a   maľovať. Vytrysklo to doslova zo mňa a v tom okamihu som maľovala na to, čo mi prišlo pod ruku - aj na obálku. Bolo mi jasné, že sú veci, ktoré musím urobiť, ale keď nebudem venovať čas tomu, čo ma teší, nebudem mať ani potom energiu na to, čo treba. Vďaka, Andrejka."

Tibetská miska: "Spojenie zvuku a pohybu, vnímala som, že každý pohyb je presný, každý zvuk potrebný. Rozprávali sme sa o tom s Andrejkou a povedala mi, že poslúcha svoj vnútorný hlas, necháva sa viesť. Preto to bolo tak dokonalé."


Tariq: IT manažér

"Thank you so much... can't find proper word to say thank you.."

Shimona: shiatsu terapeutka

"Terapia shiatsu u Andrey bola výnimočná tým, že terapeutka do nej veľa zapájala svoju vlastnú flexibilitu pohybu. Jej pohyby boli sprevádzane príjemným a primeraným tlakom, vedela odhadnúť ich potrebný rozsah. Veľmi citeľná a účinná bola pri jej terapii nerušená pozornosť. Zapájala občas - keď bolo vhodné - aj otázky, čo opäť pomohlo zvýšeniu efektivity shiatsu. Jej manipulácia s mojím telom bola skúsená a sebaistá, pevná, čo mi dodalo od začiatku dôveru, že som v dobrých rukách.“


Jiří: duchovný sprievodca, murár

"Za setkání s tebou děkuji, tvé pohyby vědomé a ladné jsou,ať ladností nadále zůstanou a tvá slova k nejbližším něžná jako krásná květina s pohlazením při tvém tanci jsou a negaci jejich v lásku proměňují a mraky v polibky a hřejivé paprsky slunce se přeměňují."

Petra: terapeut - alternat. medicína 

”Andrejka ma naučila vypnúť, harmonizovať moje telo, prepojiť všetky moje ja, to všetko počas kraniosakrálnej terapie. Pootvárala mi obzory, v ktorých sa prepája moje telo a duša a poukázala mi, na čom konkrétne mám na sebe pracovať - či už po fyzickej alebo duchovnej stránke. Vždy som si terapiu príjemne užila, oddýchla doplnila energiu, uvoľnila emócie. Oceňujem hlavne aj "pridanú hodnotu" - čajík s príjemným porozprávaním na rôzne témy, ktoré zaujímajú Aďku aj mňa, aby som sa naladila na terapiu. Neraz mi dala odpoveď na to, čo som tušila, niekedy si nechcela pripustiť.., - je to príjemné, keď mi niekto otvorene reflektuje moje názory, skúsenosti, problémy, dostávam tak iný pohľad na vec. Ďakujem za skúsenosť, poznanie. Úprimne teda odporúčam vyskúšať si na vlastnej koži...  :-)“

Ivet: študent VŠ

"Dotyková terapia s esenciálnymi (aroma)olejmi: pri tejto terapii si hneď obľúbite voňavé oleje.. Kto má rád jemnejšie a prijemnejšie, relaxačné terapie, tak mu určite práve táto padne vhod.. Pre mňa je to jedna z tých, pri ktorých vždy najviac zrelaxujem.. A občas si aj pospím, alebo prežívam celú škálu príjemných, uvoľňujúcich pocitov. Shiatsu: klady tejto terapie sú v tom, že je to terapia v dlhšom trvaní a človeka nabije energiou,. Na druhý deň sa mi ľahšie vstávalo (hoci za normálnych okolností mám problém vstať o 5:00, lebo som unavená a vyčerpaná) a prešla ma po nej vtedy aj bolesť môjho vytknutého členka, pozitívny prínos má aj konzultácia s terapeutkou. Trošku ťažšie pre mňa bolo (a môže byť pre tých, čo necvičia a nie sú zvyknutí na pohyb) zniesť tlak a strečing, ktoré sú charakteristické pre túto terapiu.

Tibetská miska: je pre mňa z tých prijemnejších a citlivejších terapií, kde sa dokážem najviac uvoľniť a odovzdať sa do rúk terapuetke, zvuku, vibráciam. Páči sa mi prikladanie tibetskej misky na rôzne body môjho tela.. najmä na rukách to mne osobne pomáha najviac a mám najpríjemnejšie pocity.

Sviečkovanie: jedno z tých ošetrení, ktoré sa môžu zdať, "že je to niečo nové, a neviem do čoho idem" ale aj tak stojií za vyskúšanie. Nevedomosti a strachu zbaví hlavne konzultácia a následne vyberanie sviečok. Ak je človek dostatočne vnímavý a vie, aké problémy ho najviac trápia, tak si správne vyberie aj sviečky - ako som si vybrala ja. Pri tejto terapii sa dajú pociťovať príjemné pocity, najmä vďaka afirmáciám a hrejivým pocitom.. a neskôr, keď sa spália nečistoty z tela. ktoré ostanú v spodnej časti sviečky, prinesie to celkovú úľavu a odľahčenie.“


Martin: študent, čašník, bežec

Shiatsu: "Popravde som tento druh masáže nepoznal a ani som od neho nič nečakal, čo ma naopak veľmi prekvapilo. Mne osobne ako aktívnemu bežcovi a človeku, čo je neustále na nohách, veľmi sadol. Pri masáži sa dokážem veľmi príjemne uvoľniť - a viacej ešte aj psychicky jak fyzicky, dostávam sa do bdelého stavu, kde sledujem jak svoje telo tak aj terapeutkine pohyby spojené s predýchaním. Potom postupným stupnovaním masáže nastáva medzi terapeutom a klientom  súhra a celistvosť. Tento typ masáže môžem len doporučit, človek skvele zrelaxuje a pomôže tak aj svojmu telu."


Nikoleta: Marketingový pracovník

Joga na firemne hry: "Na to, aby sme mohli fungovať ako jeden tím, potrebujeme raz za čas odísť od počítačov na našich pobočkách, od výrobnej linky a zo skladov a stretnúť sa všetci spolu. Zasadnúť za jeden stôl a porozprávať sa o výsledkoch a víziách do budúcna. Zabudnúť na každodenné starosti, relaxovať a zabaviť sa. Tento krát sme sa rozhodli stráviť predĺžený víkend v Jahodnej aj s našimi rodinami. Súčasťou programu bola aj hodina jogy pre začiatočníkov, ktorú viedla naozaj skvelá lektorka Andrea Tkáčova. Zo srdca jej ďakujeme za príjemne strávenú hodinu. Bolo to viac ako cvičenie a ponaťahovanie často namáhaných chrbátikov :) či už zo sedenia denno denne za počítačom našich fakturantiek a administratívy, ale aj šoférov, skladníkov, výrobných pracovníkov. Za celý tím spoločnosti BANCHEM touto cestou ešte raz vďaka Andrejka. Bolo to ešte lepšie ako som dúfala."


Lubica, IT manazer, matka

Kurz moxovanie: Kurz prebehol vo velmi priatelskej atmosfere. Materialy su velmi prehladne a pre mna uzitocne, doplnila som si vedomosti, ktore som este nemala. Skolitelka Atka podala informacie zrozumitelne a jasne, bolo vidiet, ze sa danej problematike velmi dobre rozumie. Tesim sa na dalsie kurzy z obdobnou tematikou :)

Regina: administratíva

Shiatsu, Terapia tibetskou miskou: "Adkine terapie môžem len odporučiť. Príjemne sa uvoľním a užívam si liečivú chvíľu iba pre seba :) po skončení odchádzam spokojná a usmiata."


Lucia: čašník, konzultant - ekológia

"shiatsu: Pre mna to bol zaujimavy zazitok, o shiatsu sa da vela precitat. Kazdemu doporucujem vyskusat tuto

terapiu pri Andrejke Tkacovej. Prostredie je velmi prijemne, tak isto aj pristup od zaciatku do konca. Moj ciel bol cisto zvedavy co znamena harmonizacia energie klienta prostrednictvom prstov, dlani, laktov, pripadne kolien ci chodidiel. Pomocou tlaku na jednotlive body pozdlz energetickych drah sa upravuju disfunkcie organizmu. Pre mna osobne bola terapia uvolnujuca a velmi regeneracna.

Olejova dotyková terapia: Mala som moznost vyskusat  olejovu terapiu a predcila moje ocekavania. Vyber oleja, dotyk, koncentracia - neuveritelna.  Bol to zazitok, ktory kazdemu doporucujem. Andrejka Tkacova je velmi dosledna a vnimava. Rada Vas vypocuje a snazi sa najst najlepsie riesenie na Vas zdravotny problem alebo dopriat najlepsi relax pre vase telo ci dusu. Dakujem.“


Adriana: konzultant v bezpečnosti

Shiatsu: "Rada by som touto cestou vyjadrila svoju spokojnosť a vďačnosť so službami Andrejky, ktorá svojim záujmom pomôcť naozaj počúva a pomáha nielen telu, ale aj duši. Odporúčam každému, u koho zlyhali klasické metódy a pomaly sa vzdával na svojej ceste. Shiatsu naozaj uvoľňuje nielen bloky na tele, ale aj na duši. Budem ďalej šíriť svoju spokojnosť."


Džana: speváčka, IT služby

Yin Joga Meridiany: "Môžem byť akokoľvek vystresovaná a uponáhľaná a zničená, ale keď prídem na jogu k Adke, tak behom 15 minút som človek s úplným kľudom a pulzom. A na konci odchádzam nabitá energiou a ľahkosťou. Vždy. Ďakujem, pomáha mi to, veľmi."


Katka: firemná kultúra, háčkovanie

Sviečkovanie: "Moje problémy s dutinami sa nabaľovali postupne počas 10 rokov pôsobenia vo veterinárnej praxi. Už sú to viac ako 2 roky, odkedy som kvôli tomu zmenila povolanie. Antibiotiká mi poskytovali len dočasné riešenie a narúšali moj imunitný systém. Preto som sa rozhodla komplexne zmeniť prístup k svojmu telu. Terapie (t.j. aj Kraniosakrálna terapia, Shiatsu, Joga) s Atkou mi v tom vo veľkej miere napomáhajú. Jej schopnosť počúvať a vnímať moje potreby sa spája s najvhodnejším výberom masáže, cvičenia, stravovania, či iných metód, ktorých má ozaj veľa. Najväčšiu úľavu pre moje dutiny prinieslo sviečkovanie. Už po 1. aplikácii sme zaznamenali zmiernenie opuchu okolo mojich očí a momentálne vydržím i zopár hodín bez smrkania, čo bolo predtým nemysliteľné. Sviečky aplikujeme naďalej a ja verím v úplné vyliečenie.


Jozef, fotograf

Cesta zvukom: cítim sa po včerajšku úžasné, frekvencie tancujú ako tvoj hlas ktorý v cera napĺňal priestor tvojim hlasom. Ďakujem za úžasné skúsenosti. Bolo to povznášajúce a unášajúce.


Elena, vedie Spevave kruhy

Hlasová terapia: https://www.elenapetrus.sk/l/spievanie-a-moje-telo/


Jaro, realitny makler:

Yin Joga Meridiany:  Dakujem !!!! Super. Jedno zo spravnych rozhodnuti, v spravny cas. Si uzasnou zenou, velmi ohybou. Telom i slovom. Jednym slovom s dusou. Citim sa vynimocne. Ako husle so slakom !